Redakcja

Piotr Cychowski
WYDAWCA / KIEROWNIK ANTENY

Piotr Cychowski – kierownik anteny, redaktor SIM RADIA

sim.naczelny@gmail.com

606594309

SIM RADIOIG SIM RADIOYOUTUBE SIM RADIO
Alicja Cychowska
DZIENNIKARKA

Nazywam się Alicja Cychowska i studiuje dziennikarstwo w AKSiM. Zajmuję się przeprowadzaniem wywiadów i przygotowuje dla Was przegląd prasy. W radiu najbardziej urzeka mnie kontakt z drugim człowiekiem. Lubię w ciszy kontemplować otaczający mnie świat, który potem uwieczniam dzięki fotografii. Samo radio sprawia, że czuję się śmielej, daje mi to odwagę przez co mogę rozwijać swoje umiejętności dziennikarskie i przełamywać bariery. 

Julia Szydłowska
DZIENNIKARKA

Witaj!
Nazywam się Julia Szydłowska, pochodzę z małej wsi w woj. Mazowieckim. Od dziecka dużo czasu spędzałam z psami, dlatego moim głównym hobby jest kynologia, czyli nauki o tych zwierzętach. Interesuję się dogfrisbee i marzę o występie na tych zawodach. Oprócz tego fotografuję i rysuję.
Celem mojej HAŁdycji jest promowanie wiedzy na temat naszych domowych pupili, a przede wszystkim świadomej hodowli i adopcji psów

Natalia Frach
DZIENNIKARKA

Jestem studentką pielęgniarstwa na III roku. Uwielbiam przebywać i pracować z ludźmi. Odkąd tylko pamiętam interesuję się tematyką relacji, zarówno tych rodzinnych jak i partnerskich. Bo zdrowe relacje to spokojniejsze i pełniejsze życie. Stąd pomysł na audycję „Para nie do pary”, w której możecie mnie usłyszeć. Uwielbiam taniec i śpiew. Muzyka jest jednym z najważniejszych elementów mojego dnia codziennego. To ona wycisza mnie i motywuje do działania. Mimo, że nie ukończyłam dziennikarstwa, postanowiłam zaangażować się w działalność SIM Radia. Wiem jak ważną tematyką dzisiaj są relacje i wszystko co się z nimi wiąże, zwłaszcza dla młodych ludzi. Do usłyszenia !

 

 

Marta Oleksy
DZIENNIKARKA

Studentka dziennikarstwa i nałogowa czytelniczka. Wielbicielka musicali, szant, muzyki filmowej i dziecięcej. Sama też chętnie śpiewa. W sezonie ogląda skoki narciarskie, nie pogardzi też dobrym serialem kostiumowym. Pasjonatka epoki wiktoriańskiej i kultury Dalekiego Wschodu. Dla SIM Radia razem z moją przyjaciółką tworzę audycje o relacjach. Jestem osobą lubiącą być na bieżąco z wiadomościami, więc co tydzień w sobotę w przeglądzie prasy przedstawiam najważniejsze informacje z gazet.

Krzysztof Brauer
DZIENNIKARZ

Jestem studentem w AKSiM. W 2019 roku zdobyłem brązowy medal na Mistrzostwach Świata w Armwrestlingu na lewą rękę. Wówczas zostałem sędzią w tej dyscyplinie. W międzyczasie zrezygnowałem również z tej odmiany zapasów, na rzecz tańca towarzyskiego, który w pewnym sensie trochę mnie pochłonął. Nie wyobrażam sobie żyć, nie mogąc wybić nogami rytmu, poruszając ciałem, a to wszystko do ubierającej wszystko w całość muzyki. Niedługo potem udało mi się zaplątać w świat aktorstwa i wcielić w główną postać spektaklu w Teatrze Muzycznym im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. W wolnym czasie, uwielbiam obejrzeć wartościowy film, posłuchać świetnej muzyki, a jeśli nadarzy się dobra oferta, spakować manatki i pozwiedzać uroki jednej, czy drugiej kultury. Nieważne, czy poniesie mnie do Azji, czy do Południowej Europy.

Anna Dytko
DZIENNIKARKA

Jestem Ania. Mam 22 lata. Pochodzę ze Śląska. Interesuję się jazdą konna i fotografią. Jestem już na II roku studiów Dziennikarstwa w AKSiM. W SIM Radiu odpowiadam za przeprowadzanie wywiadów i realizację live różnych wydarzeń naukowych i kulturalnych.

Dawid Korpacz
DZIENNIKARZ / REALIZACJA / MONTAŻ
W swoim krótkim życiu, nabyłem wiele różnorodnych hobby i zainteresowań. Więc jako drogę zawodową, wybrałem dziennikarstwo. Dlaczego? Ponieważ pozwala mi opowiadać i przedstawiać innym, tematy które kocham. W SIM łapię się wszystkiego, prowadzę audycję o grach komputerowych, przeprowadzam wywiady, realizuje audycje, a na koniec jeszcze co nieco montuje. Hobby o których wspomniałem wcześniej, to między innymi motoryzacja (technik pojazdów samochodowych), geopolityka, czytanie, wideografia, fotografia (profesjonalnie), gry wideo, gra na gitarze i podróże.
Gabriela Kazimierczak
DZIENNIKARKA

Cześć!  Nazywam się Gabrysia, jestem studentką Akademii Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna. Interesuje się muzyką – gram na skrzypcach, lubię spacery i pracę z ludźmi. W SIM Radiu prowadzę swoją audycję ” Porozmawiajmy o Muzyce”.

Aleksandra Yudo
DZIENNIKARKA

Cześć! Nazywam się Sasza Yudo. Jestem studentką dziennikarstwa w Akademii Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. Interesuje się koszykówką, muzyką i modą. W SIM Radiu często przeprowadzam wywiady z różnymi gośćmi oraz często możecie mnie usłyszeć w audycjach naszej rozgłośni. 

Bartłomiej Wojcieszak
DZIENNIKARZ
Jestem studentem trzeciego roku dziennikarstwa. W SIM odpowiadam za audycję AFK, czytanie wierszy i książek oraz okazjonalnie za wywiady. Interesuję się szeroko rozumianą sztuką czyli filmami, teatrem, książkami, wierszami czy muzyką, lecz grami najbardziej.
Bartosz Kęsik
REALIZACJA / MONTAŻ

Cześć, mam na imię Bartek. Jestem studentem AKSiM na kierunku Informatyka Medialna. Na co dzień interesuję się piłką nożną i e-sportem. W naszym radiu odpowiadam za montaż i realizację audycji oraz odpowiadam za dział techniczny studia. Choć nie usłyszycie mnie na antenie, wiedźcie, że do mnie należy finalny efekt audycji, którą słyszycie.

Radosław Rzemieniecki
REALIZACJA / MONTAŻ / DZIENNIKARZ

Witam, jestem Radosław, studiuję dziennikarstwo na AKSiM. Interesuje się historią i muzyką. Po “godzinach” bawię się w didżejkę, lubię obcować z muzyką w każdym jej wydaniu. W SIM Radiu zajmuje się współprowadzeniem zapowiedzi kulturalnych, montażem i postprodukcją. Oprócz tego do moich zadań należy transmitowanie różnych eventów na antenie naszego radia.